logo
HAKKIMIZDA...

Firmamız 2012 yılında Gebze / KOCAELİ'de yol asfaltlama, alt yapı, üst yapı ve sanat yapıları projelerinde görev almak amacıyla kurulmuştur. Kurulduğu günden bu güne aldığı işleri sektörünün ve çağın en uygun metodlarını kullanarak zamanında bitirmeyi üstün titizlik ile ilke edinmiştir. Her geçen gün gelişen teknoloji ile yeni iş alanları girişiminde bulunmakta olup, müflteri portföyünü genişletme olanakları sağlayarak gelişmenin vazgeçilmez olduğunu göstermektedir.

Vizyonumuz...

Çevreye uyumlu, yaptığını bilen, kaynaklarını ölçülü ve hedef sektörünün lehine kullanan, hızlı hareket eden bir yapıyı yakalamak ve sürdürmektir.

Misyonumuz...

Vizyonumuza uygun olarak müşteri önceliği ilkesinden hareket ederek, özel ve tüzel kişilerin talep ve beklentilerini şartnameye en uygun malzeme ile en avantajlı koşul ve sürelerde sunmaktır. Bu hizmetin ifasında çalışanlarımızı tasa ve sevincimize ortak ederek, sürekli gelişme içerisinde ve süreçleri iyileştirerek sağladığı avantaj ve birikimleri rekabet ortamında değerlendirmektir.

Kalite Politikamız...

Tüm çalışanları aynı kalite bilinci ile müşteri ve sektör beklentilerini mükemmele yakın şart ve sürelerde karşılamaktır. Bunu sağlarken uygulanacak yöntem toplam kalite anlayışına uygun ve hatasız yapmaktır.