Hakkımızda

Tecrübe ve kalitemiz ile işimizi en iyi şekilde yapmak için buradayız.

Verdiğimiz hizmetten gurur duyuyoruz. Firmamız 2012 yılında Tuncay Yener Tarafından kurulmuştur. Tuncay Yener 1977 Vakfıkebir/Trabzon doğumludur.

Tuner Yol Asfalt başarılı çalışmaları ile sektöründe nitelikli hizmet veren öncü firmalar arasında yer almıştır. Tuner Yol Asfalt, uzman personel kadrosu ile sürekli yenilenen sektörde tüm oluşumları takip eden ve müşteri memnuniyetine özen gösteren bir firmadır. Aynı zamanda Tuner Yol Asfalt ekibi yenilikçi, kararlı ve çözüm üretme ilkesiyle çalışmaya devam etmektedir. Çalışmalarında titizlik gösteren Tuner Yol Asfalt, projelerinden memnuniyet verici sonuçlar almanın gururunu taşımaktadır.

Tuncay Yener

Vizyonumuz

Çevreye uyumlu, yaptığını bilen, kaynaklarını ölçülü ve hedef sektörün lehine kullanan, hızlı hareket eden bir yapıyı yakalamak ve sürdürmektir.

Misyonumuz

Vizyonumuza uygun olarak müşteri önceliği ilkesinden hareket ederek, özel ve tüzel kişilerin talep ve beklentilerini şartnameye en uygun malzeme ile kaynak koşul ve sürelerde sunmaktır. Bu hizmetin ifasında çalışanlarımızın tasa ve sevincimize ortak ederek, sürekli gelişme içerisinde ve süreçleri iyileştirerek sağladığı avantaj ve birikimleri rekabet ortamında değerlendirmektedir.

Kalite Politikamız

Tüm çalışanları aynı kalite bilinci ile müşteri ve sektör beklentilerini mükemmele yakın şart ve sürelerde karşılamaktadır. Bunu sağlarken uygulanacak yöntem toplam kalite anlayışına uygun ve hatasız yapmaktır.

Şirketinize özel yol, asfalt ve inşaat hizmetleri. Sizde size en uygun hizmeti seçin.

Şirket broşürümüze buradan ulaşabilirsiniz.

+44

Tamamlanan Proje

+10

Yıllık Tecrübe

%100

Müşteri Memnuniyeti

%100

Çalışanımız

PROJELERİMİZ

Menü
Konuşmayı Başlat
Canlı Destek Ekibi
Bize her şeyi sor. Seni buraya neyin getirdiğini duymak isteriz!